S.M.E.T. Kamermuziek
TOEAC is een internationaal geroemd accordeonduo, bekend om hun grensverleggende interpretaties en veelzijdige samenwerkingen. Van prestigieuze podia wereldwijd tot innovatieve muziektheaterproducties, het duo brengt een dynamisch repertoire dat klassieke muziek verenigt met hedendaagse invloeden. Daar is dit programma een prachtig voorbeeld van; Bach’s Passacaglia, TOEAC’s eigen bewerking van de Holberg suite, een Tango en natuurlijk een hommage aan Astor Piazzolla. Laat je verrassen door de fascinerende eenheid van twee accordeons. Het NRC schreef in een met vier **** bekroonde recensie: “De accordeon is weer hot.” Echt iets om naar uit te kijken!
Programma
Johann Sebastian Bach – Passacaglia in c klein BWV 582
Sofia Gubaidulina – Hell und Dunkel
Astor Piazolla – Tango
Martin Lohse – in Momenti Mobile
Edvard Grieg – Holberg Suite (art. TOEAC)
Vladimir Subitzky – Hommage a Piazzolla
Aanvang : 12.30 uur
Entree : € 18,00 inclusief kopje koffie/thee
Kinderen vanaf 12 jaar en studenten € 10,00
Kinderen t/m 11 jaar gratis
Concert is ook toegankelijk met de Podium pas, voor de We Are Public pas zie www.wearepublic.nl
Betaling bij aanvang concert contant of met pin. Wij reserveren geen vaste zitplaatsen.
Kaarten reserveren is mogelijk via de link bovenaan de pagina of via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Parkeren op het terrein van Het Cenakel is niet mogelijk. De dichtstbijzijnde parkeermogelijkheid is aan de overzijde bij het koetshuis. Meer parkeermogelijkheden op de homepage.




